صفحه اصلی درباره ما گالری تصاویر تماس با ما ورود کاربران
منوی سایت
تقویم روز

پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸
آمار بازدید

بازدید امروز : ۴۷

بازدید این هفته : ۴۸۱

بازدید این ماه : ۱۹۹۴

آمار کل بازدید : ۱۱۴۴۶۴

افراد آنلاین : ۵ نفر

آی پی : ۱۸.۲۱۵.۱۶۱.۱۹

 صفحه اصلی مدیریت خبرها مشاهده خبرها

          

  میثاق نامه اولیاء ( طرح تعالی)

میثاق نامه اولیای دانش آموزان مرکز استعدادهای درخشان شهید بهشتی یک

دوره دوم متوسطه

در راستای اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و با توجه به جایگاه و اهمیت نفش اولیا در کمک به ارتقاء و رشد همه جانبه دانش آموزان و از آنجایی که  این آموزشگاه به عنوان مجری طرح تعالی مدیریت کیفیت مدارانتخاب شده است، ما اولیای دانش آموزان دبیرستان حضرت مهدی (عج) بر اساس وظیفه و تکلیفمان و در مقابل حقی که برگردن ما در قبال فرزندانمان گذاشته شده است با امضای این میثاق نامه با یکدیگر عهد می بندیم که:

1-    در جهت سالم سازی و حفظ آرامش محیط خانه و خانواده و ایجاد بستری امن جهت مطالعه و یادگیری بهتر دانش آموزان تلاش کنیم.

2-  به منظور جلوگیری از افت تحصیلی احتمالی بر فرایند یادگیری فرزندمان کنترل و نظارت بیشتری داشته باشیم.

3-به یاد داشته باشیم  آموزش صحیح و به موقع ، و رعایت مسائل تربیتی و اخلاقی نیزنقش بسیار مهمی در موفقیت آینده فرزندانمان دارد.

4- در خصوص بهبود مسائل اموزشی و پرورشی فرزندمان تعامل و همکاری خوبی با مدرسه داشته باشیم.

5-ما همه تصمیم گرفته ایم برای دانایی سرمایه گذاری کنیم تا چند سال بعد مجبور نباشیم هزینه گزاف نادانی و خطاهای فرزندانمان را پرداخت کنیم.

6-  همه ما اعتقاد داریم صرف هزینه برای رشد همه جانبه ( علمی، تربیتی و ... ) دانش آموزان سرمایه گذاری مطمئنی برای آینده خانواده و جامعه است.

7-  همه می دانیم کار جمعی به خرد جمعی و به مشارکت جمعی نیازمند است، قرار ما این است هیچ کس تماشا چی نبوده و همه در میدان باشیم و به همدیگر کمک کنیم

8-  همه ما تلاش می کنیم با ارتباط مستمر، انسجام و شعور بالاتر در درک ارتباط اولیا و مربیان ، مدرسه ای بسازیم که فرزندانمان در آینده از افتخار آفرینان جامعه اسلامی باشند.

با تشکر مرکز استعدادهای درخشان شهید بهشتی یک

امضای نمایندگان انجمن اولیا و مربیان

  نظرات کاربران (۰)

 

 کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز استعدادهای درخشان شهید بهشتی 1 زنجان می باشد